Участници

Участници

 

Пилот  Навигатор Марка/модел Клас Клуб

1

Тихомир Тодоров

 

Деан Давидов

SUZIKI VITARA

Trophy Modified

Черно Море Варна

2

Цветан Цветанов

 

Десислав Цветанов

CanAm X3 XRS

Cross Country Rally T3 

NETWORX RACING

3

Кирил Захаринов

 

Владимир Христов

MITSUBISHI PAJERO 

Cross Country Rally T2

АСК Зверино

4

Благовест Гамалов 

 

Александър  Трендафилов 

JEEP CHEROKEE XJ

Trophy Standard H

Motorsport Club Samokov

5

Стефан Стефанов

 

 

VROMOS 250

Cross Country Rally T3  

АСК Стара Загора

6

Атанас Васев

 

Павел Радев

NISSAN NAVARA

Cross Country Rally T1 

KINEX RACING

7

Венелин Георгиев

 

Божидар Атанасов

NISSAN PATROL

Trophy Standard +

ВЕНИ МОТОРСПОРТ

8

Димитър Димитров

 

Иван Пенчев

SUZUKI VITARA

Trophy Standard L

Черно Море Варна

9

Марин Кисьов

 

Николай Кашов

NISSAN PATHFINDER

Cross Country Rally T1

Ауто Томи

10 

Петър Добрев 

 

Янко Янков

MERCEDES G

Trophy Modified

Черно Море Варна

11 

Даниела Стойчева

 

Венцислав Величков

MERCEDES G

Trophy Standard H

Черно Море Варна

12 

Валери Бисеров

 

Иван Ефремов

MITSUBISHI PAJERO

Trophy Standard H

АСК Зверино

13 

Милен Радев

 

Вичо Вичев

SUZUKI VITARA

Trophy Standard L

Motorsport Club Samokov

14 

Тихимир Тончев

 

Цветомир Белчев

NISSAN PATROL

Trophy Modified

Empty Heads Offroad Team Shumen

15 

Vasilis Lianidis

 

Roulis Tsekmesoglu

BILLSOLO

Trophy Prototype

Lesxi 4x4 Xanthis

16 

Hristos Famisis

 

Hristos Tsiagas

JEEP WRANGLER

Trophy Standard H

FAMISIS TEAM Greece

17 

Първан Първанов

 

Добрин Чешмичков

MITSUBISHI PAJERO

Trophy Standard H

NETWORX RACING

18 

Любен Динев

 

Йордан Стоянов 

TOYOTA

Trophy Prototype

АСК Стара Загора

19 

Любомир Ангелов

 

Мария Иванова

MITSUBUSHI PAJERO

Cross Country Rally T2

Motorsport Club Samokov

20 

Любомир Атов

 

Красимир Герчев 

LAND ROVER DEFENDER

Trophy Prototype

Черно Море Варна

21 

Красимир Цолов

 

Павел Павлов

NISSAN PATROL

Trophy Modified

АСК Зверино

22 

Емил Методиев

 

Мехмед Мехмедов

NISSAN PATROL

Trophy Standard H

АСК Нова Черна

23 

Юлиян Петров 

 

Галин Петков

NISSAN PATROL

Trophy Standard H

Габрово

24 

Радослав Георгиев

 

Мариан Митев

SUZUKI VITARA

Trophy Prototype

Черно Море Варна

25 

Тодор Христов

 

Пламен Богданов

SUZUKI VITARA

Cross Country Rally T2

Motorsport Club Samokov

26 

Ангел Костадинов

 

Стефан Слошенко

NISSAN PATROL

Trophy Standard +

KINEX RACING

27 

Владимир Вуйошевич

 

Асен Василев

JEEP CHEROKEE

Cross Country Rally T1

 

28 

Валентин Великов

 

Димитър Боевски

NISSAN PATROL

Trophy Modified

Черно Море Варна

29 

Еди Багдасарян

 

Красимир Колев

CanAm X3

Cross Country Rally T3

Черно Море Варна

30 

Цветан Найденов

 

Калоян Найденов

JEEP CHEROKEE

Trophy Standard +

АСК Зверино

31 

Zoltan Torok

 

Pedro Pinto

CanAm X3

Trophy Standard +

Romania

32 

Bogdan Constantinescu

 

Anton Bisceanu

Automag

Trophy Prototype

Romania

33 

Владислав Велков

 

Илиян Георгиев

CanAm X3

Cross Country Rally T3

KINEX RACING

34 

Йордан Василев

 

Милен Бозуков

NISSAN PATROL

Trophy Modified

Черно Море Варна

35 

Ивайло Хранов

 

Николай Николаев

CanAm X3

Cross Country Rally T3

Avitel

36 

Станислав Гайдаров

 

Здравко Христов

MERCEDES G

Cross Country Rally T2

АСК Зверино

37 

Цветан Моллов

 

Владимир Големанов

MERCEDES G

Cross Country Rally T1

Мони 4х4

38 

Станислав Грац

 

Александр Пивцаев

TOYOTA Proto

Trophy Prototype

КОЧЕВНИК

39 

Олег Манохин

 

Станислав Грац

MITSUBISHI PAJERO

Trophy Standard H

Кочевник Pro Team Казахстан

40 

Симеон Цинцов

 

Виктор Тонев

MITSUBISHI PAJERO

Cross Country Rally T2

Motorsport Club Samokov

41 

Тодор Тодоров

 

Христо Дряновски

KIA SPORTAGE

Trophy Standard L

АСК Нова Черна

42 

Цанко Цанков

 

Златан Златев

CanAm X3

Cross Country Rally T3

BAJA 500 MOTORSPORT

43 

Диян Пенев

 

Валентин Маринов

NISSAN PATROL

Trophy Standard H

Добрич

44 

Драгослав Янев

 

Даниел Ганев

MERCEDES G

Trophy Modified

Черно Море Варна

45 

Кристиан Караджов

 

Цветелин Кирилов

CanAm X3

Cross Country Rally T3

Горна Баня

46 

Николай Колев

 

 

NISSAN PATROL

Trophy Modified

Empty Heads Offroad Team Shumen

47 

Виктор Великов

 

Стамен Иванов

OPEL FRONTERA

Trophy Modified

Черно Море Варна

48 

Иван Попов

 

Владимир Панов

SUZUKI VITARA X90

Trophy Standard L

Motorsport Club Samokov

49 

Sebastian Paraipan

 

Stefan Sorin

SUZUKI JIMNY

Trophy Prototype

Romania

50 

Мурат Капаноглу

 

Петър Велчев

CanAm X3

Cross Country Rally T3

Motorsport Club Samokov

51 

Христо Калинков

 

Пламен Николов

MITSUBISHI PAJERO

Cross Country Rally T2

Черно Море Варна

52 

Константин Чолаков

 

Ивайли Жеков

CanAm XRS

Cross Country Rally T3

Инстрой Моторспорт

53 

Христо Белухов

 

Ради Миланов

JEEP CHEROKEE

Trophy Modified

Jeep София

54 

Andrei Museteanu

 

Sorin Melenec

MERCEDES G

Trophy Prototype

Romania

 

Партньори